Lietuvių kalbaEnglish

Apie mus

Kodėl mes?

UAB "Pas Gedą" teikia pastatų šiltinimo paslaugas. Šiltinimą atlieka naudojant  ekovatą ir termo putas.  Ekovata yra viena iš seniausių ir labiausiai patikrintų pastatų šiltinimo technologijų, sukurta ir užpatentuota 1893 metais, Anglijoje. 1928 metais ekovata masiškai pradėta gaminti Vokietijoje. Per šį laiką ši šiltinimo technologija tapo viena populiariausių pastatų šiltinimo medžiagų visame pasaulyje, ypač šiauriniuose regionuose.

 

PUNKTUALUMAS

Mes suplanuojame darbų eigą, stengiamės, kad tai užtruktų kuo trumpesnį laiką bei viskas vyktų pagal grafiką. Iškilus problemoms - jas operatyviai išsprendžiame.

 

EKSPERTIZĖ

Ilgą patirtį turintys darbuotojai ir sertifikuota produkcija, suteiks jums aukščiausio lygio aptarnavimą ir  geriausius rezultatus.

 

LANKSTUMAS

Važiuojame visur ir visada. Esame lanksti įmonė, todėl mūsų nebaugina darbo krūvis. Atvykstame į visus Lietuvos kampelius, nuo prieinamiausių miestų iki atskirtų vietovių, tokių kaip Neringa. Susisiekite su mumis!

 

Šiltinimas ekovata

Susipažinkite su mūsų vadovu

Per daugelį metų praktikos, galime patikinti, kad namų šiltinimas gali būti greitas ir kokybiškas, jei turite tinkamus žmones, kurie myli savo darbą. Didžiausios vertybės: sąžiningumas, patikimumas ir gebėjimas įžvelgti geriausius sprendimus individualiai, pagal kliento pageidavimus. Tai ir lėmė kompanijos sėkmę.

Gedeminas Puišys
Gedeminas PuišysDirektorius

Veržlus ir sąžiningas, atsakingas už visus įmones reikalus, vienintelis įmones akcininkas.

Edgaras Puišys
Edgaras PuišysMarketingo specialistas

Jaunas, bet ambicingas. Atsakingas už marketingą, virtualius ryšius.